'

Firma J+J AUTOMATYCY Janusz Mazan, została założona w 1995 roku, nosiła wówczas nazwę "J+J AUTOMATYCY" i była spółką cywilną Janusza Mazana oraz Janusza Jedlickiego.
Firma od samego początku zajmowała się napędami prądu stałego i przemiennego, ich doborem, montażem, programowaniem, oraz serwisem.
Doświadczenie oraz kompleksowa obsługa klienta przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy a w rezultacie do jej wykupienia przez Janusza Mazana (współwłaściciela).

W roku 2002 nadano firmie nazwę "J+J AUTOMATYCY Janusz Mazan". W tym samym roku firma otworzyła biuro techniczno - handlowe.

DZIAŁALNOŚĆ:
Firma od samego początku tj. Od 1995 roku specjalizuje się głównie w napędach prądu stałego i przemiennego oraz automatyzacji procesów wodnych (np. sterowanie i nadzór nad procesami uzdatniania wody ,utrzymanie stałego ciśnienia , precyzyjnego sterowania przepływem oraz mieszania wód w rozlewniach wody mineralnej,sterowanie poziomem w pompowniach melioracyjnych oraz utrzymanie stałej zawartości tlenu w procesie oczyszczania ścieków.) oraz automatyzacji i modernizacji układów napędowych (np. w maszynach drukarskich, ekstruderach, przewijarkach,wciągarkach, dźwigach i suwnicach). Najważniejszą cechą naszej firmy obok doświadczenia jest szeroki zakres wykonywanych usług, gdyż zajmujemy się nie tylko wdrażaniem wykonanych przez siebie aplikacji ale również handlem i doradztwem technicznym.

PROJEKTOWANIE:
Projekty naszej firmy wykonywane są w oparciu o profesjonalny program wspierający (WSCAD) który jest powszechnie stosowany przez elektryków na całym świecie. Projekty wykonują osoby posiadające uprawnienia projektowe. Wykonujemy między innymi projekty:
  • Układów automatycznego sterowania
  • Rozdzielni elektrycznych, szaf
  • Systemów automatyki
  • Instalacji elektrycznych
  • Układów napędowych
    (napędy prądu stałego i przemiennego)
  • Układów pompowych
  • Układów pomiarowych
  • Układów monitoringu

Wszystkie projekty wykonywane są w oparciu o indywidualne potrzeby osoby zlecającej (klienta).
Wykonaliśmy już przeszło 500 projektów dla instytucji i zakładów w całej Polsce.

SERWIS:
Nasz serwis jest dostępny przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę, z gwarancją 24 - 48 godzinnej reakcji (dotyczy terenu całej Polski)

Valid CSS! Valid HTML 4.01!